Azar Chat Görüntülü Sohbet


Genç, dinamik, eğlenceli ve kullanımı oldukça kolay Azar uygulaması, bir görüntülü sohbet uygulamasıdır. Son dönemlerde üniversiteli gençlik arasında oldukça trend olan uygulama, Türkiye’de şimdiden 15 milyondan fazla indirilme sayısına erişmiş durumdadır. Üniversite gençliğinin yoğunlukla kullandığı uygulama, Dünyada 100 milyondan fazla indirilme sayısıyla birlikte farklı ülkelerdeki insanlarla yeni arkadaşlıklar kurmak için en kaliteli görüntülü sohbet uygulamalarından birisidir.

Böylece yurtiçinden ve yurtdışından yeni arkadaşlar edinmeniz oldukça kolaydır. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz Azar chat uygulaması, kolay kullanımı ile de her yaştan, her kesimden kişiye hitap etmektedir.

Sınırsız Sohbet Keyfi

Yeni arkadaşlar edinmek ve her dilde sohbet etmek istiyorsanız Azar uygulaması tam size göre bir görüntülü sohbet programıdır. Kullanıcı sayısının bu kadar fazla olması sayesinde kişiler daha fazla kişiyle sohbet ederek, daha çok kişiyi tanıma fırsatı bulacaktır. Kendilerine hitap eden, samimi arkadaşlar bulmak isteyenler için bu uygulama oldukça avantajlıdır. Özellikle yabancı kişilerle sohbet etmek isteyen kişiler için bu uygulama oldukça ayrıcalıklıdır.

Ücretsiz İndirme Seçeneği

Azar Google Play Store ve App Store mağazalarında bulunmaktadır ve ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Azar görüntülü sohbet uygulamasını indirdikten sonra kayıt olarak yeni arkadaşlar edinmek için sohbete hemen başlayabilirsiniz.

VIP Özellikler

Azar uygulamasında sohbet etmeye başlar başlamaz karşınıza çıkacak kişiler rastgele olacaktır. Bu şekilde karşınıza çıkan kişiler ülke ya da kültür seviyesi olarak sizin istemediğiniz kişiler olmayabilir. Sohbet edeceğiniz arkadaşlarınızı seçmek için VIP üyelik oluşturmak ya da değerli taşlar satın almak gerekir. VIP üyeliğiniz varsa arkadaş tercihlerinizi ülke gibi kriterlere göre daraltabilirsiniz.

Eğer VIP Azar uygulaması kullanmak istemiyorsanız, değerli taşlar satın almak diğer bir seçenektir. Böylece yukarıda bahsettiğimiz şekilde arkadaş tercihlerinizi sınırlandırabilirsiniz. Farklı ülkelerdeki insanlarla görüntülü sohbet ederek yabancı dilinizi geliştirmek istiyor ve yeni arkadaşlıklar edinmek istiyorsanız da VIP üye olabilir ya da değerli taşlar satın alıp, kazanarak keyifli sohbetlerin tadını çıkartabilirsiniz.

Şikayet Etme Seçeneği

Görüntülü sohbet uygulaması Azar ile pek çok farklı ülkeden insanla karşılaşmak ve tanışmak mümkün görünmektedir. Birçok görüntülü chat programında olduğu gibi rahatsız içerik paylaşan kullanıcılar olabilir.

Şikayet etme butonu ile bu kullanıcıları şikayet edebilir ve ceza almasını sağlayarak platformdan uzaklaştırabilirsiniz. Böylelikle hem sizi hem de diğer kullanıcıları bir daha rahatsız edemeyecektir. Şikayet edilen kişiler bir daha sizin karşınıza çıkmayacağı gibi, belirli bir sayıda şikayetten sonra hesap askıya alınacaktır. Şikayet eden kişiler uygulama içi güvenliğe katkıda bulundukları için değerli taş hediye edilerek ödüllendirilecektir.

Yeni arkadaşlar edinmek ve farklı ülkelerdeki insanlarla tanışmak için hemen Azar görüntülü sohbet programını Google Play ve App Store mağazalarından hemen indirebilir ve keyifli sohbetlerin tadını şimdiden çıkarmaya başlayabilirsiniz!


Yazar: Admin

Görüntüleme: 156 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 18 Mayıs 2020

Cevap bırakın