bizbize Sohbet odaları


Özür dileyerek konumuza başlayalım çünkü hem Google uyarmasına rağmen hemde sayfalarımızda eksiklikler ve sorunlar olmasına rağmen bunları düzeltme yoluna gitmedik ve buralardan uzak kaldık. Ben biliyorum ki buradaki bir çok arkadaşımız bunlardan dolayı rahatsız olmuş ama ses çıkaramamışlardı.

Şimdi konumuza dönelim ve yenilediğimiz sitemiz ile ilgili kısa açıklamalar yapalım. Öncelikle buradaki en büyük yeniliğimizin biz sohbet üzerine olacağını belirtelim dostlar. Hepinizi biliyorum buraya bizbize chat bizbize sohbet yapmak için, yeni insanlarla tanışmak için giriyorsunuz ve burasının sizler için en iyi şekilde olmasını istiyorsunuz.

Bu kadar çok rakip arasından sıyrılmak bir yerlere gelmek ve en iyisi olmak tabiki zor olacaktır. Şu anda zaten böyle bir düşüncemiz yok çünkü daha yenileniyoruz ve biraz zaman alacaktır. Yakında evet çok yakın bir zamanda rakiplerimiz arasından sıyrılıp ister biz mobil chat olsun isterse chat sohbet kameralı odaları olsun zirveye oynayacağız.

Yanlış okumadınız evet arkadaşlar çok yakında sesli ve bizbize kameralı sohbet odaları ile karşınızda olacağız. Bu konuda da çalışmalarımız devam ediyor ve kısa sürede tamamlanmış olur. Özel yazışmaları ve konuşmaları göremediğimiz için sizlerden tek ricamız isteğimiz sitemizi ve kanalları bizbize cinsel sohbet yapmak için kullanmamanız. Rahatsız olan erkek kullanıcılarımız olmasa da bayanlar bu durumdan çok rahatsızlar ve görevlilere haber verildiğinde hemen uzaklaştırma cezası almaktalar. Bu yüzden sizlere yakışmayan hareketler ve tavırlar sergilemeyin lütfen.

Buraya kadar yazdıklarımız haricinde bizim olmasa da server içerisinde radyo kanalı olduğunuda söyleyeyim. Bu kanal içerisinde deneyimli djler ile 24 saat yayın yapılıyor ve radyolu bizbize sohbet yapmakta burada mümkün. Şimdi yazımı fazla uzatmayayım ve size hoşgeldin dedikten sonra önce sohbet et sonra chat git diyeyim. Haydi biz sohbete…


Yazar: Admin

Görüntüleme: 91 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 15 Ocak 2021

Cevap bırakın