cepten sohbet Telefon mobil Chat Sitesi


cepten sohbet mobil Merhaba değerli ziyaretçilerimiz.. Malumunuz cepten sohbet mobil telefonlarını artık hayatın her alanında kullanmaya başladık..Teknolojik gelişmeleri takip eden ve kullanıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışan sohbet sitemiz bu akıma ayak uydurarak cep telefonlarından sohbet sitemize giriş yapabilmeniz için sizlere ufak bilgiler aktaracağım.

cepten sohbet

Öncelikle Cep telefonu ile sohbete giriş yapabilmeniz için java çalıştıran bir cep telefonuna sahip olmanız gerekmektedir.

iOS (iphone) ve Android işletim sistemli cep telefonlarınızdan çeşitli IRC client uygulamaları sayesinde giriş yapabilirsiniz.

Yapmanız gerekenler;

iOS için: appstore üzerinden ücretli yada ücretsiz irc client uygulaması indirmeniz yeterli. Uygulamaya yeni server olarak irc.mesgul.net eklemelisiniz.

Tavsiye edilen uygulamalar: TurboIRC, Mango Lite, IRC999, Simple IRC

Android için: Google Play üzerinden ücretli yada ücretsiz irc client uygulaması indirmeniz yeterli. Uygulamaya yeni server olarak irc.sohbetdelisi.com’u eklemelisiniz.

Tavsiye edilen uygulamalar: androirc, Simple IRC

Baglantı adresi: irc.sohbetdelisi.com
Port: 6667
Nick name, Real name kısımlarına kullanmak istediğiniz Rumuzu yazmalısınız.

Windows Phone, Symbian gibi cep telefonu işletim sistemleri içinde bu tarz uygulamalar mevcut.

Eskiden olsa mutlaka Mirc yada Script gibi programları bilgisayarınıza indirmek zorunda kalıyordunuz ama artık o devir çok geride kaldı şuan sadece cepten sohbet mobilden direk sitenin adını tıklayarak girebilir ve anında siteden çıkış yapabilirsiniz.buda ne sizin işinize engel olur nede çalıştığınız ortamda engel olur. Bazı insanların hala vazgeçemediği böyle sitelerde sohbet keyfi hiç bir şeye değişilmez. biliyoruz ki sizlerde bunun farkındasınız yalnız kalmamak adına gönüllerin bir olduığu bu sohbet ortamında vaz geçilmeyen anların duyguların bulunduğu sohbetlobi mobil girişleri sizlerin sayesinde kullanıcı kitlesininde beğenisine sunulan android girişleri farklı tarzlardaki sohbet siteleri hiç benzememiş olması verdiğimiz emeğin karşılığını sizlerin ilettiği yorumları okudukça gerçekten yaptığımız işten verdiğimiz emekten gurur duyuyoruz. Bunu en iyi bilen anlar diyorum ve saygılar sunuyorum.

Şayet Bu ayarları sorunsuzca yaparsanız irc sohbet bölümüne bağlanmış olmanız gerekmektedir eğer yapamayan arkadaşlarımız olursa konu başlığı altında yorum olarak belirtirlerse yardımcı olmaya çalışırız.. sohbetdelisi Keyifli sohbetler diler.


Yazar: Admin

Görüntüleme: 148 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 21 Haziran 2021

Cevap bırakın