Facebook Sohbet Odaları


Facebook Sohbet Odaları

Facebook Sohbet Odaları, Son zamanlar da oldukça rağbet gören Face sohbet odalarımız ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Sevgili arkadaşlarımızla sohbetleriyle istenilen konularla doyasıya makara gır gır şakalaşarak eğlenceli anların yaşanmasına tanıklık etmekteyiz. Sunucumuz da Facebook sohbet odaları, ile bir çok kanallarımız da mevcuttur. İsteyen global kanallarımız da toplu gruplar halin de sohbetçi arkadaşlarımız chatini yapmaktadır. İsteyen de kendisine özel kişisel kanallar açarak kendi ortamını yaratıyorlar ve eşini dostunu bu mekanımıza çağırarak sosyal aktivitesini etkin halde sıcak tutmaktadır.Trend sohbet odalarına dostlarını çağırıp onlara access yetki ekleye bilmektedir.

Bu yetkiler başta kanal sahibi Founder(.), Sop(&), Aop(@), Hop(%),Voice(+) gibi chat odalarımız da yetki derecelerin den eklemekteyiz. Böylelikle kanal da hem koruma hem de rumuzunuzun yanın da ilgi çekerek sizin popüleritenizi artırmaktadır.Kişisel olarak bayan arkadaşlarımızla bay arkadaşlarımız özellerde de sohbetlerini gerçekleştirmektedir. Bunun yanın da sunucumuz da bir birin den farklı oyun kanallarımız da mevcuttur. Bunlar kelime oyun kanalı, yarışma oyun kanalı, oxm oyun kanalı ve benzeri oldukça sizler için geliştirdiğimiz oyun botlarımızla doyasıya arkadaşlarınızla sohbet ederken kıyaslama yaparak hem beyin jimlastiği yapmış olursunuz hem de dostlarınız dan güzel puanlar elde ederek o ortamın bir numaralı lideri olma şansını yakalaman oldukça kaçınılmaz fırsattır.

En son aranılan kelimeler: facebook sohbet ayarları, facebook sohbet başlatıcı, facebook sohbet başlatıcı nedir, facebook sohbet ayarları nerede, facebook sohbet panosunu düzenleme, facebook canlı sohbet odaları, facebook sohbet android, facebook sohbet arkadaşlık sitesi. facebook tanışma sitesi.


Yazar: Admin

Görüntüleme: 83 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 28 Mayıs 2020

Cevap bırakın