Fransa sohbet


Fransa Sohbet Odaları
Dünyanın en güzel ülkelerinden biri olan Fransa ülkesinde yaşayan türk gurbetçilerimiz için açmış olduğumuz rahat ve ferah sohbet sitemizde fransada yaşayan sohbet severler bir birleri ile harika dostluklar kurarak kaliteli bir sohbet ortamı yaratabilirler. Sohbet sitemiz avrupalı gurbetçilerin ağırlıklı olduğu Türkiye hasreti çeken kardeşlerimizden oluşmaktadır. Sizlerde bu seviyeli ortamda yerinizi alıp hemen sohbete başlayın.

Fransa Mobil Sohbet
Fransa mobil sohbet sitemizde teknolojiye uygun tüm android cihazlarınız ile ister iş yerinizden dilerseniz yolculukta parkta, cafelerde dilediğiniz yerde internet bağlantınız olan her yerden sohbet sitemize bağlanıp keyifli bir şekilde sohbet yapmanın keyfine varabilirsiniz. Mobil sohbet sitemize katılan sohbet sever kullanıcılarımız sohbet eşliğinde oyun kanallarımızda keyifli vakitler geçirebilir bunların yanı sıra radyo dinleyip radyo kanalımızdan istek yapabilirler. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm bu hizmetler tamamen ücretsiz bir hizmet olup sürekli ücretsiz kalacaktır.

Fransa Chat Mirc Programı
Fransa mirc sohbet sitemize hızlı ve daha güvenli bir şekilde bağlanıp sohbet etmek isteyen kullanıcılarımız için hazırlamış olduğumuz eşi benzeri olmayan mirc programını güvenli bir şekilde masa üstü bilgisayarlarına indirip sohbet sunucularımıza güvenli bir şekilde bağlanıp sohbet etmenin keyfini çıkartabilirler. Mirc programımızı sizler için çeşitli virüs programlarından taratıp sizlere ücretsiz bir şekilde web sitemizde sunmuş bulunmaktayız. Hepinize keyifli sohbetler dileriz. Unutmayınki kaliteli bir sohbet ortamı önce seviyeden geçer.

Sohbet Kurallarımız

  • Global odalarımızda küfür, hakaret ve aşağlayıcı kelimeler kesinlikle yasaktır.
  • Sohbet kanallarımızda başka sunucu veya başka web sitesi reklamı kesinlikle yasaktır.
  • Argo ve bel altı nicklerin üyelikleri kabul edilmemektedir.
  • Kişisel ve özel bilgilerin paylaşılması kesinlikle yasaktır.
  • Bizim adımıza sizden para talep edenlere itibar etmeyiniz.

Diğer Vermiş Olduğumuz Yabancı Sohbet Odalarımızdan Bazıları ;

Tunus Sohbet ~ Romanya Sohbet ~ Portekiz Sohbet ~ Pakistan Sohbet ~ Polonya Sohbet


Yazar: Admin

Görüntüleme: 92 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 05 Kasım 2020

Cevap bırakın