iLaHi Sohbet


ilahi İslami dini sohbet odaları
Sevgili mümmin kardeşlerimiz sizlere açtığımız ilahi sohbet odasından kısaca söz etmek istiyoruz ilahi chat eğlence sayfası dini sohbet edebileceğiniz İslam hakkında tüm merak ettiklerinizi bu odamızda paylaşa bilir ve görüş öneri suna bilirsiniz.

ilahi sohbet odalarında sahabeler ve islam alimleri hakkında merak etiğiniz her şeyi ögrene bilirsiniz tüm bunları odalarımıza katılarak çevrim içi mümmin kardeşlerimize sora bilirsiniz ve islami soru oyunumuz mevcutur lütfen diğer dinlere sayğı sevgi çerçevesinde kimseyi kırmadan kimseye hakaret etmeden sohbet edelim

ilahi Sohbet odalari
ilahi sohbet, Türkiyenin en büyük en güzel ilahi sohbet sitesi. ilahi sohbet olan kullanıcılarımız için özel olarak açılmış ilahi sohbet odaları kanalımızdır.ilahi sohbet sohbet kanalımıza giriş yaparak ilahi sohbetden onlarca kişiyle tanışma fırsatını yakalayın.


ilahi CHAT
İLAHİ chat odaları içerisinden dinimize uygun olarak yapılan sohbetlerin genel adı olarak bilinir. Daha detaycı bir yaklaşımla bakacak olursak islami sohbet siteleri dendiğinde internet ortamında çeşitli ülke ya da şehirlerden ortak kullanım alanına girilerek paylaşılan bilgi ve deneyimler dememiz mümkündür. Farklı sebep ve engellerden ötürü bir araya gelme imkanı bulamayan din kardeşlerimizi odak noktada birleştirme amaçlı yayın yapan ilahi sohbet ile bu imkan artık hayat bulmaktadır. Hepimizi yakından ilgilendiren dini konularda islami sohbetler ederek bildiklerimizi başkalarına aktararak aynı zamanda bilginin zenginleşmesini sağlamış olmaktayız. Bu pencereden baktığımız zaman bazı dezavantajların olduğunu söylemek gerekir. Bu sohbet odaları içerisine karışıp farklı arayışlar ve emeller için gayret gösteren katılımcılarımız olmakta. Biz yönetim olarak bu tür olayların önüne geçmek için gerekli gayreti göstermekteyiz.

Sevgili arkadaşlar, yukarıda söz etmiş olduğumuz durumlardan lütfen kendinizi saklayınız. Bildiğiniz üzere yapılan hiçbir zaman gizli kalmamakla birlikte attığımız her adımın hesabını vermekle sorumluyuz. Farklı arayışlar ve gayeler uğruna islami sohbet sitesini kirletmeye kimsenin hakkı bulunmamaktadır. Özel pencerelerde yapılan sohbetlere hiçbir şekilde müdahale etmiyoruz fakat bazı argo içeren kelimelerin kullanımı yasaktır. Bu yasak kelimeleri ısrarla kullanan kardeşlerimizi siteden uzaklaştırmak zorunda kalıyoruz. Lütfen kendinizi böyle küçük durumlara düşürmeyin, bilmenizi isteriz ki hepimizin anası ve kız kardeşi vardır ya da olabilir!

Bu güzel başlığımızın satırlarına devam ederken herkesin iyi birer insan, topluma faydalı güzel bir mümin olmasını en içten dileklerimizle arzuluyoruz. Bu yoldan biz site yönetimi olarak üzerimize düşen her ne varsa severek yapmaya hazırız. Sizlerden gelen dini sorular, eleştiriler ve öneriler bizlerin her daim hafızasında yer edinmektedir. Bayan kullanıcılarımız bir takım şikayetleri üzerine bazı önlemler alarak çeşitli katılımcıları sıkı takibe almış bulunuyoruz. Yapılan çirkin saldırılar ve ya şahsa karşı olumsuz davranışlarda herkesin IP adresleri kayıt altına alınıp herhangi bir dava durumunda resmi kurumlara iletilir.
Dini Sohbet
Yüzbinlerce dini sohbet odaları şuanda aktif durumda ve çoğunun kullanıcı potansiyeli yok denecek kadar az veya hakikaten yoktur. Dini sohbet kelimesinde yapılan yıllık aramalara göz attığımızda her geçen yıl gerçekleşen düşüşlerin bahsi geçen kalitesiz kuruluşlar olduğu hepimizin ortak noktasıdır. Chat sohbet ve dini sohbet siteleri ile bu kısır döngünün önüne geçmek ve sektörün lider islami chat odası olarak Dini sohbet bu işe sonunda el atma kararı aldı.

Alışıla gelmiş ve tekdüzen partilere benzettiğimiz bazı haksız rekabetle zirvede olan dini çetsitelerinden artık tüm kullanıcılarımız sıkılmış durumda. Hem onların hem de bizim daha seviyeli ve kalite kokan sohbet odalarına girmek hakkımız ve bunu sonuna kadar savunup, ilelebet yaşatacağımızdan kimsenin zerre tanesi kadar kuşkusu olmasın! Sohbet sitelerinde günde ortalama olarak 300 ile 350 arasında online İslami sohbet kullanıcısı bulunmakta.

Dini sohbetler dinimizi sanal ortama taşıyarak tüm dünya üzerindeki Müslüman kitleyi aynı çatı altında toplamayı hedefleyen, bu kitle ile belirli günler ve haftalarda dini sohbetlerin yapıldığı ve çeşitli islam alimlerinin hayatlarının paylaşıldığı sohbet sitelerine verilen isimdir. 2015 yılının son çeyreğinde gerçek anlamda bu hizmeti veren ve hiçbir kar amacına yönelik olmayan tek bir site kalmıştır. Diğer sitelerin farklı amaçlara ve oluşumlara dinimizi peşkeş çekmiş olması içimizi burkmadı değil açıkçası.

ilahi eşliğinde Kaliteli Arkadaşlaklık İçin Sohbet Edin
Sadece bilgisayarınızın başından yüzlerce kişi ile tanışıp, isterseniz ilişkilerinizi ilerletebileceğinizi biliyor muydunuz? Birçok insan günlük koşuşturmalarından dolayı sadece içinde bulunduğu çevredeki insanlara mahkûm kalmaktadır. Yani eğer evinde çok zaman geçiren biriyseniz sadece evinizin içindekilerlerle uzun süreli ilişkiniz olur. Veya zamanınızın çoğu iş yerinizde geçiyorsa sadece oradaki insanlarla sohbetinizi ilerletebilirsiniz. Ancak siz farklı kişilerle tanışmayı ve farklı karakterlerle bir arada olmayı arzuluyorsanız, sohbet odalarına bir bakmanızı tavsiye ederiz. Sohbet odaları sayesinde evinizden veya iş yerinizde yüzlerce kişiyle tanışabilecek, farklı heyecanlara atılabileceksiniz. Hem de tüm bunları oturduğunuz yerden yapacaksınız. Eğer hayatınızda farklı kişilikler olsun istiyorsanız ve arık monotonluk canınıza tak ettiyse bir tık uzağınızda olan Chat odaları uygulamsınıı bir kullanın deriz.


Yazar: Admin

Görüntüleme: 129 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 29 Eylül 2020

Cevap bırakın