Marcinal Sohbet odaları


Cd sohbet odaları özel olarak aktif,pasif,gay ve travestilere hizmet vermektedir. Cd sohbet odaları tam anlamıyla karşı cins ve hem cinslere sınırsız sohbet etme fırsatı vererek aramakta olduğunu çok hızlı bir şekilde bulmanızı sağlamaktadır.

Cinsel kimlikler sadece Heteroseksüel kimlikler değildir, çok geniş bir cinsel tercih alanı bulunmaktadır. Homoseksüel, Biseksüel, Transeksüel gibi çeşitli cinsel kimlikler ve tercihler bulunmaktadır. Bunun en yaygını Homoseksüeller yani eşcinseller olarak görülmektedir. Bunların genel adlarını yani tamamını kapsayacak şekilde Gay denilmektedir. Erkek eşcinsellere Gay kadın eşcinsellere ise Lezbiyen adı verilmektedir. Eşcinsel gayler kendi hemcinsinden yani bir erkektten hoşlanan ona cinsel yada duygusal yakınlık hisseden erkek erkeğe beslenen duygulara verilen addır. Erkek Gaylerin yani eşcinsel erkeklerin feminen olanlarına pasif gay denilrken daha erkeksi misyon yüklenen eş cinseller ise aktif gay diye adlandırılır. Bnun yanında hem kendi cinsi ile hemde karşı cins ile yakınlık kuran ve birlikte olanlasa ise Biseksüel denilmektedir. Kadınsı duygularını dışa vurmaktan çekinmeyen ve bunu dış görünüşünede yasıtan bedenini kadın bedeni gibi kullananlar ise Transeksüel yani Travesti olarak adlandırılır. Gay sohbet odaları ve Travesti sohbet odaları bu cinsel kimlikleri yakından tanımanız için sizlere koşulsuz vir sohbet olanağı sunmaktadır. Gabile Sohbet kanalında tüm eş cinsellerin ve LGBT bireylerinin chat yaptığı tanışıp arkadaş edindiği bir ortam vardır. Kadın kadına beslenen duygusal yada fiziksel ilginin adına Lezbiyen, Lez, Lesbian, lesbos, diye adlar verilmektedir. Lezbiyenlerde kendi aralarında aktif lezbiyen yada pasif lezbiyen gibi terimler ile ayrılmaktasdır. Lezbiyen sohbet odalarına girerek lezbiyenler hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Tüm cinsel tercihler ve kimliklere eşit bir bakış açısı ile yaklaşan Cinsel Sohbet yönetimimiz diğer kullanıcılarımızdan da aynı anlayış ve saygıyı beklemektedir.

Bedava marcinal Sohbet Girişi

Yıllardır sohbet imkani sunan sohbetdelisi sitemiz yeni bir oluşumda sizlerle tekrardan ve Siz değerli kullanıcılarımızın yeni sunucu ortaminda sizlere gabile sohbet ettirme firsati sunmaktayiz. bedava marcinal sohbet kanallarında ve yeni odalar acmaktayiz bazi sohbet odalarımızda örnekler verebiliriz ,#GaySohbet, #marcinalchat, #marcinalsohbet gibi odalarda Üç kanalda istediğiniz sohbet edebilirsiniz. dilediginiz gibi cinsellikten söz edebilirsiniz,muhabbet etmenizi tavsiye etmekteyiz sizlere özel odalarda sohbetlerinizi kimseyi baglamadıgınız belirtip ve ilgilendirmediği için rahatça sohbet edebilirsiniz.. Ücretsiz Gay Sohbet odalarımızda ciddi insanların bulunduğu ciddi cinsel muhabbetlerle sizde eşcinsel arkadaşlariniz ile sohbet etmek icin yapmaniz gereken tek şey nickini yazip şifreniz yoksa boşluk birakarak ücretsizce tamamen olan sohbet sitemizde sohbet edebilirsiniz..Pasif erkekler ve fantazilerini bu tur sohbet ortamlarinda aramaktadir, tercihlere rağmen, emin adımlarla gerçekleştirebilirsiniz. Yani kısacasi pasfi sohbet kapalı bilen bir düşünce, dolanırken kafalarda bizde bir sonraki, sizlere fantezi keyifli ve zevkli bir sanal sohbet ortamı sunmaktayiz ve sizlere eşcinsel kanallari ile sizlerle buluşmaktayiz..


Gabile
Gabile Global bir sohbet platformu içerisine kendini yıllarca barındırmış ve barındırmaya devam eden sistematik bir işlemsel arkadaşlık sitesidir. Farklı insanları bir arada buluşturan görüntülü arkadaşlık sitesi biz Türk halkının gabile sohbet aramalarıyla iyice ünlüleşti.

gabile chat

Gabile birkaç kelimenin baş harflerinden oluşmuştur. Bu kelimeler Gay, Bisexuel ve Lezbiyen kelimeleridir. Kısaca “kural tanımaz insan gabilesi” anlamını da içermektedir. Biraz fazla dallandırdık budaklandırdık sanırım kısacası eşcinsel sohbet sitesidir. Türkiye de bu siteye rağbet oldukça fazla olması beni ilk başlarda çok şaşırtmıştı, fakat anlıyorum ki ünlüler arasında Bülent Ersoy’un değişimi sonrasında bir tercih yapmasının ardında eşcinsellik var imiş. Ben kesinlikle yadırgamıyorum bu durumu. Farklı oldukçarı için kendilerine bu insanlar aktif gey, pasif gey, AP gey, lezbiyen, biseksüel bay, biseksüel bayan, travesti, transeksüel gibi kendi çeşitlerini tanımlayan isimler vererek birbirlerinin durumlarını diğerinden ayırt etmişlerdir.

lez sohbetleri

Bu yazımı araştırarak yazmadan önce benimde aklıma gabile denildiğinde sadece gaylar tabir-i caiz ile toplar geliyordu. Fakat gabile’nin tüm eşçinselleri kapsadığını yeni öğrendim. Kendisi bayan olmasına rağmen erkek gibi hissedenler ve bu erkek gibi hisseden bayanlardan ilgi duyan diğer bayanlar. Erkek olupta kendini bayan gibi hissedenler ve bu erkek türlerinden hoşlanan diğer erkekler. Buna benzer daha birçok tür ve türler bulunuyor. Bizler sohbetdelisi sitesi olarak cinsel sohbet hizmeti sunuyoruz. Bunun yanı sıra omegla sohbet hizmeti de sunmaya başladık.

Gay Sohbet

Gabile sitesi facebook sitesi tarzına benzer ve LGBT topluluğunu içerir. Türkiye de bazı kentler ufak olduğu için fazla ortalıkta bu tür söylemleri hoş karşılamayan halk, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük kentler de ise önüne geçilemez bir hal almıştır. Eğer siz değerli gay, pasif, lezbiyen arkadaşlar kendinizi bulunduğunuz reel ortamlar da rahatca ifade edemiyor iseniz sizleri sitemizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Sizler gibi binlerce üyeye sahip bir cinsel arkadaşlık platformu sitesiyiz. Sizlerden ricamız sadece hiç bir kullanıcı üzerinde baskıcı, ısrarcı davranışlar sergilememenizdir. Daha çok kanal genellerinde argo, küfür gibi kelimeler sarfetmeden diyaloglarınızı kurmanız ve istediğiniz kişinin özeline ( takma adına iki kez tıklarsanız istediğiniz kişinin özeline girersiniz ) girmeniz ve istediğiniz gibi chat yapmanızdır. Unutmayın ücretsiz olduğumuz imtiyaz tanıyoruz, imtiyazlarımızı boşa sarf etmeyiniz.


Yazar: Admin

Görüntüleme: 436 defa

Kategori: cinsellik, Genel

Yayınlanma Tarihi: 10 Ekim 2020

Cevap bırakın