mirc indir


Mirc İndir Mirç Yükle

TRChat Yuzuk Mırç script, Kelebek, Geveze mırç script download adresi. Türkçe Mirc İndirerek Mirc Sohbet Odalarına Bağlanabilirsiniz. Dilerseniz Sitemiz Üzerinden De Sohbet Etmeye Başlayabilir Ve Yeni Arkadaşlıklar Kurabilirsiniz. Yıllardır Kesintisiz Bir Şekilde Mirc Download Sitesi Olarak Hizmetinizdeyiz.Türkçe mIRC İndir

Zurna Mirc İndir

İçerisinde sohbetin kralı sohbetdelisi’ ye ait mIRC scriptinin olduğu mirc programını indirebilirsiniz.

Kelebek Mirc İndir

İçerisinde kelebek a ait mIRC scriptinin olduğu
mirc programını indirebilirsiniz.

Kelebek script, Zurna script, geveze mirç script yuzuk script op/oper/admin komut ve kullanımları hakkında çok güzel ve sade bir çok özellikleri bulunan, ev ve iş yerlerine internet cafe yada cep telefonlarınıza Türkçe mırç scrpitimizi yükleyin. Mirc indirme ve yükleme sitesi www.sohbetdelisi.com

Geveze Mirc İndir

İçerisinde gevezeye a ait mIRC scriptinin olduğu mirc programını indirebilirsiniz.

Sohbet Mirc İndir

İçerisinde sohbete ait mIRC scriptinin olduğu mirc programını indirebilirsiniz.

Chat Mirc İndir

İçerisinde chat e ait mIRC scriptinin olduğu mirc programını indirebilirsiniz.

Yuzuk MİRC İNDİR

İçerisinde Yuzuk script download mirc sohbet odalarının bulunduğu mirc programını indirebilirsiniz.

Oper script, op mirc, Admin mırç, oper admin komutların kolay olduğu sade ve güzel bir çok özellikleri bulunan mirç scriptimizi yükleyerek çok kolay bir şekil de muhabbet odalarımıza bağlanabilirsiniz.

Sohbet keyfini mIRC ile daha keyifli hale getirmek istemez misiniz? Coderlerimiz tarafından geliştirilen Türkçe mIRC adındanda belli olduğu gibi tamamiyle Türkçe’dir. Virüs programlarıyla taratılmış olup %100 temiz raporu almıştır. Güvenle kullanabilirsiniz.

 Yeni çıkan son sürüm mIRC indirme adresimizde. Türkiye’nin ilk ve tek rakipsiz sanal alem’in bir numaralı eğlence ve arkadaşlık siteleri üzerine sizlere vermiş olduğumuz kaliteli virüs olmadan güvenli hem evleriniz de hem cafe iş yerleriniz de güvenli bir şekil de Bilgisayar’ınıza kolay ve Türkçe anlatımlı mIRC script’imizi yüklüyebilir, ve güvenli irc muhabbet odalarımıza giriş yapabilirsiniz.
Türkiye’nin en güzel Türkçe yeni çıkan son sürüm mIRC download sitemiz üzerin de sizler de mırç son sürüm scriptimizi download ederek güvenli ve huzur dolu bir şekil de İRCD ortamına giriş yapabilirsiniz.

Türkçe mırç kolay ara yüzü ve kolay download en iyi şekil de görünüm ve çözünürlük ile sizlere her Zaman kaliteli bir ortamda sizler de ev ve iş yerinizde leptoplarınızda trojen virüs herhangi bir kötü amaçlı yazılım ve şifreler olmadan güvenli bir şekil de sizler de Türkçe mirc scriptimizi download edebilirsiniz.
mIRC indir

 Yukarıdaki gördiünüz mIRC indirme resmine tıkladığınızda kolay bir şekil de sizler de mırc scriptimizi download etmiş olacaksınız. Türkiye’nin en iyi arkadaşlık ve irc mirc chat yeni kelebek script, klavye script, zurna script, yuzuk script, oper admin op ve Helper arkadaşlarımıza özel bir şekil de hazırlanmış ve sizlerin beğenisine sunmuş olduğumuz mırc script kullanım koşulları gayet kolay ve basit bir şekil de sizler için hazırlanmış ve tasarlanmıştır.
Root/Admin/İrcops/Helper/Founder/Sop/Aop ve web site user kullanıcıların genel olarak güzel bir şekil de kullanabilecekleri şık tasarımlı 2015 son çıkan Türkçe mIRC scriptimizi sizler de kurulumunu tamamlamak için sitemiz üzerin de mIRC scriptimizi inndirerek güzel ortamlara giriş yapabilirsiniz.
Mirc DownloadBay bayan yeni çağın kültür ve eğlence mirc chat siteleri olarak sizlere her Zaman kaliteli ve seviyeli bir ortam da Türkçe mırc kullanarak ve keyifli vakitler almanız için sitemiz içerisin de son sürüm yeni versiyon mirç script’ler hazırlanarak sizlere sunulmaktadır. Lütfen sizler de sağlıklı virüs trojen olmadan mırç scriptimizi inndirerek güzel bir şekil de İRC ortamlarında huzurlu ve güvenli bir şekil de sörf yapabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek sanal alemin 1 numaralı mırc eğlence ve arkadaşlık sitesi www.sohbetdelisi.com sizleri de global sohbet ve chat odalarımız da görmekten mutluluk duyariz.
Mırc Scriptimiz çıkacak yeni Version ve son sürümlerini sizlere bu sayfamız üzerin de paylaşmaya devam edecez. Kurulum hakkında takıldığınız sorun istek şikayet ve iletişim için bizlere /Server.irc.sohbe
tdelisi.com İRCD mIRC serverimiz üzerin de bizlere iletişime  gecebilirsiniz.
Mırc sitemiz hakkında genel olarak scriptimiz üzerin de renklendirme ve tema değiştirme özelliği ve Kanal koruma ayarları hem özel hem de kötü rumuzlu badnick arama tarama clone saldırı bot invite reklam ve aşırı Proxy saldırılara direkt kısa yolfan müdahale edebileceğiniz bu güzel mIRC scriptimizi sizler de güvenli bir şekil de resmi mırc Chat sitemiz üzerin de download edebilirsiniz.


Yazar: Admin

Görüntüleme: 164 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 19 Ekim 2020

Cevap bırakın