Olay Sohbet Chat odaları


Merhaba Öncelikle OlaySohbet Kameralı Sohbet Sitemize Hoşgeldiniz OlaySohbet Sitemiz Tamamen Arkadaşlık Sohbet Amaçla Açılmış olup Seviyeli Sohbet hizmeti vermek için Buradadır Hiç bir Ticari amacımız yoktur. Olaysohbet  Sitemizde gönül rahatlığı ile sohbet edebilirsiniz Sitemize ilk defa gelen arkadaşlar Sohbetin sağ üst Bölümünde bulunan Ayarlar Kısmından Özel alımınızı kapatabilirsiniz Çünkü Bazı kendini bilmezlerin yaptığı tek şey siteye girer girmez insanların özellerine dalıyorlar Böyle bir durumla karşılaşmamanız için Lütfen özellerini zi kapatınız Sohbet sitemiz Mobil uyumlu olup dilerseniz mobil dende giriş yapabilirsiniz Sitemiz içersin de bulunan Radyo 7/24 Canlı yayın yapmaktadır Her sitede olduğu gibi burada da uyulması gereken kurallar vardır İzinsiz özellere girmek, sohbet içersin de facebook skype telefon numarası gibi iletişim adresleri atmak özelden yollamak kesinlikle yasaktır Sohbet içersin de argo konuşmak Taşkınlık yapmak Kesinlikle yasaktır Saygı ve sevgi çerçevesinde sohbetimizi edelim 

Bir merhaba bazen kaderini değiştirebiliyor insanın.Hiç tanımadığnız bir insana butun hayatınızı anlatıp,bazen umarsızca paylaşabilirsiniz yalnızlığınızı.Ulkemizin hatta Dunya’nın bir çok yerinden yerinden Olay Chat sayesinde bir araya toplanmış bir çok kişinin,emin olun ki sınır tanımadan paylaştığı bir çok konu burada.

Bazen kendinizi fazlası ile yorgun ve yalnız hissedebiliyorsunuz. Gırtlağınıza düğümlenmiş bir çok duygunun yanı sıra,birilerine tutunup size ağır gelen,canınızı yakan olayları paylaşıp bir nebze olsun hafifleyebilirsiniz.Gunumuz Chat Odaları dostlugun,arkadaşlığın yanı sıra ıkı gonul arasındaki kuvvetli bağ olan Aşk’lar doğmasınada sebep olabiliyor. Gormeden,hissetmeden sadece kelimelere tutulup,nicklerin ardındaki karakterlere bağlanabiliyorsunuz. Bu durum kimine göre mantıksız gelsede,ufacık bir ilgi busbuyuk kıvılcımlara sebep oluyor. Sohbetin yanı sıra,birbirindne eğlenceli oyun kanallarında hem yarışırken hemde genel kulturunuzu arttırıp,diğer userlerle rekabet halinde daha çok keyf alıyorsunuz.Kaynanan canını mı sıktı? Ruh halin seni bunalıma mı soktu, o zaman kendini anlatan  en sevdiğin şarkıyı yayıncı arkadaşlarımızdan isteyip anında dinleme imkanı buluyorsun.Birbirinden elit sarkılar,bir kaç kelime kadar uzağında.

Günün her saati,bıkmadna usanmadan sizlerle muhabbet edip sökülen bir duyguyu sizinle birlikte dikmeye razı olan  insanları kaybetmemelisiniz. Kaliteli platformların en en en olaySohbet’inde sizlere kucak acmak için bekliyoruz. İlla bir bahaneye gerek yok, guzel yurekli bir cok insan bir araya toplanmış de ve  aramıza katıl.Yıllar sonra hatırlayıp tebessum edeceğin bir çok anı biriktir heybende..


Yazar: Admin

Görüntüleme: 200 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 08 Eylül 2021

Cevap bırakın