Şehir sohbet


Sehir Sohbet

Sohbetin sehiri olan sehirsohbet hoş geldiniz avrupalı ve türkiyeli yüzlerce kişinin ayrı ülkelerden katılarak sitelerimizde sohbet etmekdedir bugün sizler icin seçtiğimiz sohbet sitelerinden bir tanesi olan şehir sohbet ve eğlencenin en aktif olduğu sohbet odalarında sizlerde hemen yerinizi alabilirsiniz. Sizler için hergün inceliyerek seçtiğimiz sohbet sitelerini sitemizde yayimlamaktayiz evet bugün incelediğimiz aleminsohbeti sitesi seviyeli aile sohbeti ve eğlence sitesi olarak bilinmektedir biz sizler için daha detayli inceledik ve gözümüze takılan bir kaç konu hakkinda düsüncelerimizi dile getiricegiz yaklasik 3 yildir kesintisiz bir şekilde sohbet imkani sunmakta bunun yaninda bir birinden güncel ve yenilikci haberleri sizlere sunmaktadir.

Merhaba arkadaslar sehirsohbet olarak bu gün itibariyla yayin hayatimiza baslamaktayiz. 100 lerce sohbet odamizla sizlere hizmet vermek icin elimizde gelen en güzel sohbet ortani saglanmistir herkesin gönül rahatligiyla sitemizde sohbet edecek düzey getirilmistir sesli ve görüntülü sohbet sitesi iyi eglenceler diler Saygilar.

Seslisehir sohbet

Türkiyenin ve avrupanin en büyük sohbet sitelerinden bir tanesi olan seslisehir sitesi hakkinda sizlere kisa bilgiler vermek istiyorum. Evet 2004 yilindan bu zamana kadar kesintisiz bir şekilde hizmet vermekte olan seslisehir sohbet sitesinde üyelerine temiz ve seviyeli sohbet imkani vermektedir speaky chatin ilk sitelerinden bir tanesi olan sitedede bozulmus sohbet sitelerinden ziyade tamamen alt yapisini aile sitesi üzerine kurmuş olan sitedede dünyanin her bölgesinden katılmakta olan yüzlerce kullanıcısı ile sohbet siteleri arasinda gözde olmaktadir. Seslisehir üyeliklerinde ücretsiz olmasi kullanıcılarına ve hizmet anlayisinda ne kadar menfatsiz ve cikarsiz bir hizmet verdiklerinin gözler önünde oldugu kesindir.

Seslisehirin ücretsiz üyelikleri

Evet arkadaşlar seslisehirin sunduğu hizmetlerden bir tanesi olan ücretsiz üyelik hizmeti ile kullanicilari kullanici adlarini kayit altina alarak kendi Kullanici isimlerini baskalarinin kullanmasini engelliyebilirsiniz.Tamamen hizmet amaçlı kurulmuş olan sitedede hemen hemen hergün bir etkinliğin yapıldığı ve yarışmaların düzenlenerek üyelerine süprizler ve hediyeler dagitmaktadirlar.

sesli sohbet kullanicilarinin en büyük sehri olan illerimiz arasında istanbul her zaman ilk sırada yer almaktadır. araştırmalar istanbulda yaşayan insanların hayat şartlarının zorluğu, kalabalığı, trafik sorunu, ve tehlikeli ortamlarından ve stresten uzak durmak icin sehir sohbet tercih ettiklerini belirtmeleri bizleri memnun etti.  sehirsohbet sesli sohbet sitemizde müzik dinleyerek ruhunuzu dinlendirebilir, geyik makara odaları odalarında gönlünüzce gülebilir eğlenebilir, sohbet odamızda kurallar cercevesinde sohbet edebilir, tartışabilir, ve eleştirilerde buluna bilirsiniz. sehir sohbet yöneticileri ve ekibi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak icin sizlerinde önerilerine ihtiyacımız olduğunu belirtir. önerilerinizi isteklerinizi. konu altında bulunan yorum yap bölümünden iletebilir. yada sesli chat sorun odasında bulunan yetkili arkadaşlara iletebilirsiniz.

Şehir Sohbet odaları

Şehir sohbet denince dünyadaki tüm ülkelerdeki şehirlerde bulunan insanların sohbet; yani iki insanın karşılıklı diyaloguna dersek sohbet yada chat buna bakarak ilk anlamda şehir sohbet o yaşanılan bölgenin dili, şivesi, dini, düşünce yapısı, şehirin bulundugu cografi konum gibi bir çok etmenin oluşmasıyla aynı kütürü paylaşan insanların karşılıklı diyaloga girmesiyle oluşur şehir sohbet. Bunu biraz daha açacak olursak yani her farklı şehirde farklı düşünce yapısıyla yapılan sohbetler farklılıklar gösterebilir bu maddi yani somut anlamda görülen farklılıklar olabilecegi gibi dil, din gibi soyut farklılıklarda olabilir yani kültürel düşünce yapı daha muhafazakar bir düşünce yapı ile yapılan sohbet yada capitalizmin etkisinde kalmış bir kültürde yapılan şehir sohbet tabiki farklılıklar göstermesi oldukça mantıklıdır helede düşünün bu düşünce yapısına tam ters olan bir sosyalizm düşünce yapısıyla yapılan şehir sohbet asla birbirine benzemeyecektir, insanların bunlarla birlikte mahalle kütürü ve kültürel toplandıda yaptığı şehir sohbet tabiki farklılıklar sergiliyecektir işte bizde şehir sohbet derken bunu kast ediyoruz bu siteyi yani sehirsohbet sitesini yaparken dünya şehirleri ve Türkiye şehirleri içinde yapılan tüm sohbet chat türü diyalogları biz sitede sizleri burada buluşturarak sohbet etme yani şehir sohbet etme imkanını sizlere vermek istedik sehir sohbet kültürü şivesi seviyesi ile bir organizmadır adeta çünkü şehir sohbet yapanlar aynı şehirde yaşayan ve aynı sosyal cevrede aynı kültürle bulunan insanlarda oluşması bakımından farklılık arz edebilir oysaki sehir sohbet bilgisayar ortamında sohbet chat yaparken farklı insanaların kaynaması olarak düşüne biliriz işte bundan dolayıdırki şehir sohbet sohbet sitelerinde ve sohbet odalarında farklılıklar arz edebilir ama bu kötü kabul edilmemeli çünkü farklılıklar yani yelpaze ne kadar çeşitli olursa bir sohbet odasında sohbetin canlılığı daha fazla olmaktadır bizlerde bunun bilincinde sizler için sehir sohbet sitemizde sohbet etmeniz için en rahat ortamı ayarlamaya çalıştık bunun için elimizden gelenide yaptık yapıyoruz . Kısaca şehir sohbet sizlerin farklı insanlarla tanışmanız kaynaşmanız için düzenlendi bunu en iyi şekilde sizler adına emek uğraştan sakınmadan elimizden geldiğince yapamaya çalıştık ve çalışıyoruz haydi bakalım sizleride kendi şehir adınız aldında yada farklı kültürden farklı insanların kaynaştığı sohbet chat sitemize bekliyoruz şehir sohbet edebilecegniz gibi karma bir sohbete nedersiniz ? Bilincli yapılan sohbet kadar güzel bişey yoktur kısa konuşmalarla yapacağınız gibi uzun konuşmalar lada sehir sohbet e sohbet etme imkanı bulabilirsiniz çünkü bir pc başına oturma rahatlgında yapılan bir sohbetle binlerce sohbet edebilegeceginiz insanlar var şimdiden sizlere hoş sohbetler diliyoruz..


Yazar: Admin

Görüntüleme: 141 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 17 Ekim 2020

Cevap bırakın