Sohbet Odaları


Güvenebilmek için dost olmak la bitmiyor sadece onu tanımak isteriz ki bize davranış şekillerini öğrenebilmek için, işte burdaki dost kavramını iyi geliştirmemiz gerekiyor ki bu güzel ortama dahil etmek için insanları güzel anlamlı kelimelerle bir araya getirmektir.

Sohbet Odaları denildiğinde aklımıza tabi ki sohbet siteleri gelmektedir. birileri buradan bir olaylar yaratmaya bayılırlar.

Sistemsel çözümlerle bu içerikleri anlatım tarzı olarak her insanla bir olmamaktadır.

Daim olan her şey tam burada içimizde aile ortamımızda sizlerde bu keyfi yaşamak istemez isiniz?

SOHBET ODALARI
Sohbet odaları kavramı internet ortamında açılan sohbet uygulamaları ile dilimize girmiş bir kavramdır. 90’lı yılların sonunda yaygınlaşan internet dünyasında kısıtlı sayıda yer alan internet sitelerinin birçoğunu sohbet siteleri oluşturmuştur. İlk başta tek bir oda olarak yayın hayatına başlayan sohbet siteleri kısa süre içerisinde yoğun bir ziyaretçi trafiği ile karşılaşınca ortak zevk, renk ve arayışlara göre sohbet odaları oluşturulmaya başlandı. Örneğin İstanbul’da yaşayıp sohbet etmek isteyen biri İstanbul odasında yer alırken başkaları ile çeşitli bilgi yarışı ve kelime oyunları oynamak isteyen ziyaretçiler oyun odalarına giriş yaparak zaman geçirmektedir. İlk günden bugüne kadar geçen 20 yıl üstü süreçte birçok sohbet sitesi açılmış olup oldukça fazla sayıda sohbet odasına ev sahipliği yapmaktadırlar.

SİZE UYGUN SOHBET ODALARI KEŞFEDİN
İnternet bağlantısı bulunan cep telefonu, bilgisayar veya tabletinizden sohbet sitemize giriş yapınız. Kendinize bir rumuz alın. Eğer şifreniz varsa şifrenizi de yazın. Sonrasında sohbet odasına giriş yapın. Giriş yaptığınız sohbet odamızda sağ tarafta listeli bir şekilde sohbet odaları bulunmaktadır. Bu sohbet odaları arasında size en uygun olan odayı bulduktan sonra çift tıklayarak odaya giriş sağlayabilirsiniz. Eğer size uygun sohbet odası bulamadıysanız genel sohbet odasında yer alarak diğer sohbet etmek isteyen kişilerle sohbet edebilirsiniz. Böylece en uygun sohbet odasını bulmuş ve keyifli zaman geçirmiş olursunuz.


Chat ODALARI
İki veya daha fazla insanın bir ortamda muhabbet edebildikleri ortamlara sohbet denmektedir. Sohbet kavramı çok eski zamanlardan beri insanların her gün aralıksız bir şekilde bıkmadan usanmadan yaptıkları bir etkinliktir. İnsanoğlu sohbet etmeden, konuşmadan yalnız bir şekilde yaşayamaz. Bünyesi buna uygundur. Sohbetin oluşmasına sebep olan yerler yani ortamlar sadece gerçek hayatta olmak zorunda olmasına gerek yoktur. Teknoloji gelişti ve her yerden internete bağlanabilirsiniz. Bağlandığınız internet sitelerinde gelen ziyaretçilerin farklı düşünceleri ve istekleri göz önüne alınarak kategorize edilmiş sohbet odaları bulunmaktadır. Bu sohbet odalarında size en yakın olan ya da isteğinize uygun bir sohbet odasını seçerek sadece o an odada olan diğer ziyaretçilerle toplu muhabbet ya da kişiden kişiye özel mesaj yolu ile tekli muhabbet gerçekleştirebilirsiniz.

HER KESİME GÖRE SOHBET ODALARI
Sitemizde yer alan sohbet odaları genel olarak ziyaretçilerimizin istek ve amaçları doğrultusunda gelen herkese hitap edecek biçimde oluşturulmuştur. Radyo, mobil, zurna gibi genel kanallarda tüm herkes ile muhabbet edebilirken yaşadığınız şehre göre oluşturulmuş sohbet odasında aynı şehirde olduğunuz kişilerle muhabbet edebilirsiniz. Tuttuğunuz takım varsa eğer aynı renklere gönül vermiş kişilerle takımın durumunu konuşabilmek, organizasyon düzenlemek ya da tuttuğunuz takım hakkında muhabbet etmek için takım odalarına katılabilirsiniz. Bunların dışında oyun, bilmece, kelime tahmin etmek, edebiyat, müzik türleri ile ilgili olan kanallarımızda da yine odaların konseptine ilgi duyan diğer kişilerle iletişime geçebilirsiniz.


Yazar: Admin

Görüntüleme: 376 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 12 Ocak 2020

3 Yorumlar
EsKiSeHiRLi

Bu guzel ortami bize sundugunuz icin tsk ederim cok memnunum burda olmaktan

BuRaK

Sohbet dostluk hersey var burda emeginize sağlık

Altes

Her yazinizi takip ediyorum cok aciklayici hersey tskler

Cevap bırakın