Telefondan Mobil Sohbet


Telefon Sohbet, insanoğlunun vazgeçilmezi.. İnsanlığın var olmasıyla var olan ve var olmasıyla da varlığını sürdürecek olan insana özgü eylemdir. İnsana özgü deriz zira insan dışındaki canlı ve cansız varlıkların söyleşi edebilmesi olası değil. Siz hiç iki hayvanın Telefonda sohbet ettiğini gördünüz mü? Yahut iki ağacın .. Tabii ki cevap hayır olduğuna göre söyleşi etmek insana bahşedilen bir özelliktir.
Her şeyin bir başlangıcı yada zamanı vardır. Tekerleğin icadı, ateşin bulunması gibi.. Ama sohbetin bir varoluş tarihinden bahsetmek olası değildir. Çünkü varlığı ilk insanlara dayanır. İlk insanoğlu baba ve annemiz Adem ve Havva’dan beri var olup günümüze kadar süregelmiştir ve enaz iki insan var son aşama da varlığını sürdürecektir.
Kimisi Telefon sohbeti canlı olarak karşısında eder, kimisi alır telefonu numarayı çevirerek arayıp söyleşi eder. Kimisi de günümüzde en yaygın tekniklerden biri olan tele arka plandan söyleşi biçiminde sohbet eder. Kısaca telefonun internetini açıp ya tarayıcısına mobil sohbet yazıp yada mobil söyleşi uygulaması aracılığı ile ilgili söyleşi sitesine girerek sohbet eder.
Tele arka plandan Telefon sohbetin arkadaşlık sansı çoktur. Öncelikle zaman ve mekan sınırlaması yoktur. Doğrusu eskisi şeklinde sohbet etmek için illa evinizde ve pc başında olmanız gerekmez. Istediğiniz yerde ve saatte tarayıcıya telearka plandan Telefon sohbet yazıp gelebilmeniz ve söyleşi edebilmeniz mümkün olabilir. (Sevgilinizin yanısıra pek önermeyiz, olacakları düşünecek olursak biz uyarımızı deneyelim da sonrasında vay ben duymadım vay ben görmedim yok : ) ).
Tele arka plandan sohbetin zaman ve mekan açısından en iyi birine örnek verecek olursak örnek olarak yolculuk yapıyorsunuz bir yerden bir yere. Yaptığınız yolculuk sizi oyalayacak birşeylere ne olursa olsun ihtiyacınız olacaktır. İşte öyle bir anda sizi “Ah keşke şimdi sohbet edebilme imkânım olsa.” diye hayıflatmamak adına sohbetdelisi ekibi olarak telearka plandan sohbet mobil web sitemizi hizmetinize sunmuş bulunmaktayız.
Size düşen bu eşi benzeri olmayan mobil söyleşi web sitemize girip sizin gibi davetli dostlarla söyleşi etmek ve bize düşen de bunun gururunu yaşamak.. Iyi tele arka plandan sohbetler.


Yazar: Admin

Görüntüleme: 76 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 02 Şubat 2021

Cevap bırakın