Üyeliksiz Sohbet


Üyeliksiz Sohbet odaları

Üyelik işlemi gerektirmeden, onca sözleşme sıkıntısı altına girmeden sohbet etmeyi kim istemez ki? İşte tüm bu rahatlık duygularını kabartan düşüncelerinize ortak olduk ve üye olmadan sohbet odalarında size yere açtık. Bundan yıllar öncesine ve şimdiye bakıldığında üyeliksiz çoğu sitenin kameralı sohbetlerin edildiği odalarından faydalanmak imkansızdı. Ama artık bu kuralı bozuyoruz ve sizlere kamera açma ve sesli konuşma özelliğine sahip odalarımız içerisinde kayıtsız şartsız yer veriyoruz. İstediğiniz her zaman içerisinde sitemizle bağlantılı kameralı sohbetlere yer verilen panelimize misafir girişi ile bağlanacaksınız.

Tabi her şey bunlarla kısıtlı kalmıyor üstüne üstlük sitemizde en uzun süreli takılan misafirlerimize verilen ödüllerinde sahibi oluyorsunuz. Ücretsiz üyelik işlemi içinde gerekli bölümleri kullanın! Peki, bizim sitemizde üyeliksiz sohbetlere katılmak size ne kazandırır? Gelin birazda konumuzun bu tarafına değinelim!

Yeni insanları tanımakla birlikte onlarca tanıdığınız kişileri de buraya davet ederek sohbetlerinizi yapabileceksiniz.
Seviye kurallarından ödün vermemiş sitemizde gönül rahatlığıyla zaman harcayacaksınız.
En keyifli oyun etkinliklerine katılarak güzelim ödüllerin sahibi olacaksınız.
Piyasaya yeni çıkmış müzikleri ilk defa bulunduğunuz muhabbet ortamında duyacaksınız.
Süre satın alma derdi olmadan mikrofona çıkarak sesli muhabbetlerin dibine vurabilirsiniz.
Dahası ve fazlası yalnızca bizim sitemizde! Başka yerde bu tarz vaatlerde bulunan site yöneticileri olabilir. Ama bizim sözümüzde değil özümüzde size bu saydıklarımızı sunuyoruz. Aksine bir durum olursa X tuşunu kullanarak aramızdan anlık ayrılabilirsiniz. Denemekten zarar görmeyeceğiniz gibi dost çevrenize sitemizin bu hizmetinden faydalandıkça adımızı ezberleyeceksiniz.

Siteye girişlerde problem yaşarsanız bizlere iletişim sayfalarımızdan ve online destek bölümümüzden ulaşın. Bu işte yetenek sahibi ekibimiz sizlere yardımda bulunmaktan geri kalmayacaklardır. Kamera açarken herhangi engelle karşılaşırsanız da lütfen o an görmüş olduğunuz adminlerimizden yardım isteyin!


Yazar: Admin

Görüntüleme: 90 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 21 Mayıs 2020

Cevap bırakın